Маємо дані щодо дій РФ по Саміту миру - Зеленський

Маємо дані щодо дій РФ по Саміту миру - Зеленський

Зрив Саміту миру став головним завданням для російської дипломатії та розвідки на найближчий час, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача щодо ситуації на фронті і дій Росії по зриву Саміту миру. Про це глава держави повідомив у Telegram в четвер, 23 травня.

"Очна доповідь Головкома Олександра Сирського, який усі ці дні перебував на Харківщині і керував обороною регіону. Повна картина бойових дій на Харківському напрямку та на Донбасі. Намір окупантів зрозумілий: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході. Знаємо, як відповідати", – написав президент.

Також Зеленський заслухав доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо забезпечення армії всім необхідним. Уточнювались графіки надходження зброї з уже оголошених та очікуваних пакетів допомоги від захдыних партнерів.

Окрім того, доповідали начальник ГУР МО Кирило Буданов і голова СЗР Олег Іващенко.

"Окрім планів РФ на полі бою розвідники отримали багато даних щодо стратегії зриву Саміту миру. Це стало головним завданням російської дипломатії та зовнішньої розвідки на найближчий час", – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, Саміт миру пройде 15-16 червня у Швейцарії. Україна сподівається, що 80-100 країн світу візьмуть участь в цьому заході.

В Офісі президента заявляли, що про участь Росії у першому Саміті миру не йдеться, але існує ймовірність, що її представники будуть на другому саміті.Загрузка...