Обійшла 5 тисяч конкуренток: обрано найбільш "внутрішньо красиву жінку" (фото)

Обійшла 5 тисяч конкуренток: обрано найбільш "внутрішньо красиву жінку" (фото)

Ключові критерії перемоги — ставлення учасниць до життя та себе, а також прагнення розвиватися і духовна еволюція.

На конкурсі внутрішньої краси та бодипозитиву в Бельгії назвали переможницю — нею стала Лорі Дрезе. Про це повідомляє видання Reuters.

За титул боролись 60 претенденток віком від 23 до 64 років, а у відбіркових турах взяло участь понад 5 тисяч учасниць, які пройшли спеціальні курси зі стилю та догляду за собою, а також успішно завершили дев'ятимісячну програму з прийняття себе.

"Справжня краса залежить не від ідеального тіла, параметри якого диктує суспільство, а від тіла, яке розповідає історію. Жінка, у якої все гаразд у голові, живе у гармонії", — зазначила Наталі Де Ройк, засновниця некомерційної організації, що організувала конкурс.

56-річна Наталі, котра в минулому була моделлю, переконана, що цей бізнес дуже суворий та руйнівний для жінок, зокрема вона критикує фільтри соціальних мереж, що змушують людей соромитися своєї реальної зовнішності.

Конкурс внутрішньої краси, тіло, зовнішність, врода, курйози, фото, Бельгія, титул, Лорі Дрезе, цікаві новиниFullscreen
Переможницю конкурсу стала Лорі Дрезе
Фото: колаж Фокус

За словами організаторів конкурсу, боротися за титул після виконання програми необов'язково, адже ключові критерії перемоги — ставлення учасниць до життя та себе, а також прагнення розвиватися й духовна еволюція.

"Для більшості кандидаток сама думка про те, що вони стоятимуть на сцені та подіумі, раніше була нереальною", — додає Де Ройк.

Мати вісьмох дітей та одна з учасниць конкурсу 47-річна Наталія Галлеман розповіла, що почувається неймовірно.

"Краса тіла, яке ми бачимо у рекламі та моді, недовговічна. Справжня врода — це наш внутрішній світ. Раніше мені не вистачало впевненості в собі, я плакала, обдумуючи своє минуле, а тепер посміхаюся", — ділиться вона.

Джерело: focus.uaЗагрузка...