Збірна України вийшла на Євро-2024

Команда, яку тренує Сергій Ребров, буде змагатися влітку цього року за головний трофей чемпіонату.

Збірна України перемогла команду Ісландії у фінальному матчі плейоф відбору до Євро-2024. Поєдинок на стадіоні Тарчинський Арена Вроцлав у польському Вроцлаві завершився з рахунком 2:1.

На 30 хвилині Гудмундссон забив гол у ворота української команди. За 9 хвилин Яремчук забив гол Ісландії, однак арбітр скасував його через офсайд.

На 54 хвилині Циганков забив ще один гол, зрівнявши рахунок.

На 84-й хвилині українська збірна забила переможний м'яч. Михайло Мудрик отримав передачу від Судакова та з-за меж штрафного у дотик низом поцілив у дальній кут.

Таким чином, збірна України отримала путівку до фінального турніру Євро-2024, де зіграє у групі E проти Бельгії, Словаччини та Румунії.

Матчі фінального турніру Євро-2024 від 14 червня до 14 липня 2024 року відбуватимуться в Німеччині.