Жіночий футбол з хокейним рахунком: «Сістерс» розгромили чернігівську «Юність» в Одесі

Одеська жіноча команда з футболу «Сістерс» розгромила чернігівську «Юність» в 13-м турі чемпіонату України.

Як повідомляє спортивний оглядач «Думської» Віталій Хємій, гра пройшла в Одесі.

«Сістерс» не залишили шансів суперницям: чотири голи забила Ольга Бойченко, ще три додала Дар'я Івкова. Одеситки ще на крок стали ближче до вищої ліги.

Відкрили господарки рахунок вже на другій хвилині. Ольга Бойченко пройшла вздовж лицьової лінії і зробила влучний навіс на голову Джозефіни Нганді.

На дев’ятій хвилині «Сістерс» були вже попереду 2:0 - знову гольова передача на рахунку Ольги Бойченко, а результативний удар завдала з лінії воротарського майданчику Дженніфер. На 14-й хвилині Нганді оформила дубль відмінним ударом здалеку у верхній кут воріт «Юності». Долю матчу було вирішено.

А одеситки продовжили гольову феєрію. 21-а хвилина — знову видовищний гол з відстані. Цього разу відзначилася Ілона Стрельцова. За дві хвилини простріл зліва замкнула Крістіна Підгорна. Шостий гол головою забила Дар'я Івкова. На 37-й хвилині Дар'я вже виступила в ролі асистентки — прохід лівим флангом, навіс і влучний удар головою у виконанні Ольги Бойченко. Дуже швидко Бойченко оформила дубль. Капітан робила навіс з правого флангу, м'яч влучив в штангу і від неї залетів у ворота — 8:0. До перерви голів більше не було.

Не пройшло й 5 хвилин с початку другого тайму, як Ольга Бойченко отримала передачу з глибини поля і ударом в дальній кут оформила хет-трик. А на 54-й хвилині сталася історична подія. «Сістерс» вперше в сезоні пропустили від гравчині команди-суперниці. Влучного удару зі штрафного завдала Валерія Казіна. До цього «Сістерс» пропускали від власної футболістки та від головного тренера «Оболоні». Після цього Ольга Бойченко оформила покер і пішла відпочивати – 10:1.

11-й гол господарки організували після подачі кутового — спрацювала зв'язка Стрельцова — Івкова. 12-й гол на 82-й хвилині забила Єлизавета Лиховид, яка швидко зорієнтувалась у воротарському майданчику. А крапку в матчі на останній хвилині голом в порожні ворота поставила Дар'я Івкова. 13:1, звичний розгром від «Сістерс».