Україна планує запускати по РФ 1000 дронів на день: Зеленський поставив завдання

Україна планує запускати по РФ 1000 дронів на день: Зеленський поставив завдання

Україна планує вийти на виробництво тисячі далекобійних дронів на день для відповідей на атаки РФ.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє посилання на його Telegram-канал.

Збільшення виробництва та захист загроз

Під час засідання Ставки перед українським ОПК поставили завдання суттєво наростити випуск БПЛА для далекобійних ударів по території РФ.

"Завдання: тисяча дронів для далекобійних санкцій на день проти Росії, зараз в середньому 300 плюс наших далекобійних санкцій. Має бути більше. Цілком конкретна мета є, і виконаємо це завдання", - наголосив Зеленський.

За його словами, РФ посилила терор і масовано застосовує саме реактивні "Шахеди". Постійні атаки зафіксовані в Києві, Харкові, Запоріжжі, на Сумщині, Чернігівщині, Дніпровщині, Херсонщині та Київщині.

"Важливо, щоб було суттєве прискорення по виробництву перехоплювачів, саме проти таких реактивних шахедів, щоб наші діпстрайки давали Росії більше відчуття їхньої відповідальності за вибір цю війну продовжувати", - додав президент.

Наслідки українських "далекобійних санкцій"

Глава держави підкреслив, що системні удари Сили оборони по об'єктах у РФ вже дають відчутний економічний та логістичний ефект.

У Росії зменшилися запаси та експорт бензину, виникли суттєві проблеми з логістикою. РФ уперше в історії почала імпортувати бензин і витрачає кошти бюджету на підтримку нафтових компаній.

Він підкреслив, що подібних втрат для ворога ставатиме більше, якщо Москва відмовлятиметься від нормальних переговорів про закінчення війни.

Джерело: www.rbc.ua