Дослідники щастя вивчили 50 000 людей: результати можуть здивувати
Вчені оцінили зв'язок часу дня з депресією, тривогою, благополуччям і самотністю. Про це пише журнал Inc. з посиланням на дослідженняУніверситетського коледжу Лондона, в рамках якого протягом двох років вивчили 1 мільйон відповідей на запитання від 50 000 людей щодо їхнього психічного здоров'я та щастя.
Метою вчених було з'ясувати, чи почуваються люди краще в певний час дня.
За словами дослідників, вони виявили, що люди, як правило, щасливіші та повідомляють про поліпшення психічного здоров'я насамперед вранці, а найгірший час дня, згідно з відповідями, - пізній вечір.
"Наші результати показують, що в середньому психічне здоров'я і добробут людей кращі вранці і гірші опівночі. Хоча ці результати інтригують, їх необхідно повторити в інших дослідженнях, які повністю враховують цю потенційну упередженість", - зазначив автор дослідження, доктор Фейфей Бу.
Зазначається, що людей, які взяли участь у дослідженні, не запитували, в який час доби вони почуваються найкраще. Натомість їх запитували про їхній настрій і психічне здоров'я, а потім дослідники зіставляли відповіді з часом доби.
Крім того, дослідники виявили, що "щастя, задоволеність життям і гідні оцінки" були найвищими щопонеділка, щовівторка і щоп'ятниці, а найнижчими - щонеділі.