Москва пропонує поділити електроенергію Запорізької АЕС між Україною та РФ - Politico
Москва наполягає на тому, щоб електроенергію, яку виробляє тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС), Україна і Росія розділили між собою.
Про це повідомляє Politico.
Неназвані американські чиновники розповіли виданню, що цього тижня значна частина переговорів України, Росії та США в Абу-Дабі була сфокусована на економічних питаннях.
А також на тому, хто контролюватиме Запорізьку АЕС.
Зазначається, що угоди не було досягнуто. Однак прагнення, яке підтримує Москва, полягає в тому, щоб Україна та Росія розподілили виробництво електроенергії з цієї станції, яка є найбільшою в Європі.
"Обидві сторони починають уявляти, що вони можуть отримати від миру, як-от план процвітання для України, деякі з цих можливостей для Росії укладати ділові угоди зі Сполученими Штатами" - сказав один з чиновників.
Джерело: gazeta






