Поліція затримала посадовця КП після падіння підлітка в яму з окропом

Поліція затримала посадовця КП після падіння підлітка в яму з окропом

Поліцейські затримали посадовця КП "Київтеплоенерго" після падіння 16-річної дівчини в яму з окропом у Голосіївському районі Києва, внаслідок чого постраждала опинилася в реанімації в критичному стані.

Про це пише Київська міська прокуратура.

"Падіння неповнолітньої дівчини в яму з окропом, утворену внаслідок прориву тепломережі в Голосіївському районі – слідчі затримали посадовця КП "Київтеплоенерго", -йдеться у повідомленні. 

Затриманий - керівник дільниці комунального підприємства. Йому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 272 КК України - порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки".

Крім того, до суду підготовлено клопотання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Процесуальне керівництво здійснює Голосіївська окружна прокуратура.

Разом з тим, Київська міська прокуратура уточнила, що затримано керівника районного теплотрасового управління "Печерськ" СП "Київські теплові мережі" КП "Київтеплоенерго".

Джерело: gazeta



Загрузка...