На Одещину з інших регіонів прибули генератори

На Одещину з інших регіонів прибули генератори

На Одещину з інших регіонів України прибули необхідні для заживлення критичної інфраструктури генератори. До ремонтних робіт долучилися бригади з різних районів області та столиці.

Про це повідомляє посилання на голову Одеської ОВА Олега Кіпера.

За словами очільника регіону, окремі будинки в житлових кварталах в Одесі вже підключають до генераторів, що дає змогу відновити подачу тепла і води.

Загалом за минулу добу енергетики повернули електропостачання для майже 60 тисяч родин, але десятки тисяч мешканців Одещини все ще чекають на появу світла у своїх домівках.

“Через ворожі атаки та негоду без світла залишаються 99 тисяч абонентів в Київському районі Одеси та 36,6 тисяч – у населених пунктах Одеського, Білгород-Дністровського, Болградського та Ізмаїльського районів”, – підкреслив голова ОВА. 

Крім того, як повідомив Олег Кіпер, в Одесі наразі розгорнуто понад 340 пунктів незламності. Ще 31 пункт надання допомоги додатково встановили ДСНС за останню добу.

Роботи з відновлення електропостачання тривають безперервно.

Джерело: bessarabiainform.com



Загрузка...