Готують до літнього сезону: у парках і бюветах Одеси йде генеральне прибирання
Про це повідомляє пресслужба ОМР.
Комунальні служби займаються технічним обслуговуванням бюветів, фонтанів та іншого обладнання, очищенням каналізаційних систем і ремонтом кранів у бюветних комплексах. Також проводяться поточні ремонти у громадських вбиральнях та прибирання територій міста.
Окремо працівники прибирають у дендропарку Перемоги, доглядають за чашами фонтанів і територіями навколо них, а також миють пам’ятники, які не мають статусу об’єктів культурної спадщини.
Серед щоденних завдань — забезпечення роботи Пунктів незламності та захисних споруд, заправка генераторів, а також прибирання мобільних укриттів. Підприємство також виконує інші поточні роботи для підтримки міської інфраструктури.
Наразі триває сезонний покіс трави в санітарних зонах артезіанських свердловин. Загальна площа таких територій біля 17 бюветних комплексів становить близько 10 тисяч квадратних метрів.
Джерело: УСІ






