Росіяни зав'язли у боях за Вовчанськ - Сирський

Росіяни зав'язли у боях за Вовчанськ - Сирський

Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви на Харківщину, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно, зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Російські агресори після перших незначних успіхів під час наступальних боїв у Харківській області загрузли у вуличних боях за місто Вовчанськ. При цьому найзапекліші бої  тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook в середу, 23 травня.

"Продовжую свою роботу в частинах Східного фронту. Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно", – написав він.

За словами Сирського, у районі Липців ворог також зазнав суттєвих втрат, перейшов до активної оборони, проводить мінування та вогневе ураження позицій наших військ.

Головком зазначив, що на Куп'янському напрямку тривають бої в лісовому масиві на північ від міста.

"Складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону та вийти до річки Оскіл", – повідомив Сирський.

Крім того, інтенсивні бойові дії тривають у районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Ворог намагається за будь-яку ціну зачепитися за місто, використовує новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знищуються українськими протитанковими засобами і FPV-дронами ще під час висування, зазначив головком.

"Найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Ворог намагається прорвати оборону наших військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка – Бердичі шляхом наступальних та штурмовим дій найбільш підготовлених підрозділів. Наступальні дії відбуваються і з використанням бронетехніки, і в пішому порядку, нерідко – на мотоциклах і багах", – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Сирський підкреслив, що на інших напрямках також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менші. Він відзначив ефективну роботу більшості командирів та штабів по організації бойових дій, хоча є і "проблеми, які потребують швидких та кардинальних рішень".Загрузка...