Жіночий теніс: одеситки з різним успіхом стартують на ґрунтовому турнірі в Мадриді

Еліна Світоліна в двох сетах програла Сарі Соррібос-Тормо, а Даяна Ястремська здобула вольову перемогу після «сухої» поразки в першому сеті.

Турнір в Мадриді — підготовка для тенісисток до престижних змагань Великого шолому «Ролан Гарос». Одеситки Еліна Світоліна і Даяна Ястремська стартували на мадридському ґрунті з 1/32 фіналу. І Еліна, на жаль, виступи вже завершила.

55-та сіяна іспанка Сара Соррібос-Тормо поставила перед нашою спортсменкою нерозв'язне завдання. В першому сеті Світоліна програла чотири свої подачі з п'яти. Натомість виграла у суперниці лише дві. В підсумку 3:6.

В другій партії Еліна перехопила ініціативу, вигравала 4:1. Але потім знову зупинилася. Три програні свої подачі з чотирьох. Ривок суперниці 6:1 українка відверто проспала. 5:7, 0:2 по сетах. Криза нашої першої ракетки продовжується.

Потім на корт вийшла Даяна Ястремська — на неї чекав двобій проти 121 ракетки світу з Колумбії Емільяни Аранго. Початок гри нічого доброго для одеситки не віщував. Поразка 0:6 і далі без права на помилку.

Але Ястремська зуміла повернутися в гру. Причому двічі. За рахунку 5:2 Даяна не використала чотири сет-пойнти. Після чого довела рахунок до 5:5. І все ж наша тенісистка знайшла в собі сили взяти ще раз подачу суперниці, виграти другий сет 7:5 і дотиснути суперницю в третьому сеті 6:3.

Даяна крокує далі. Зазначимо, що вже кілька місяців Ястремська не може виграти два поєдинки поспіль.