Трамп оголосив про початок масштабної економічної операції проти Ірану

Трамп оголосив про початок масштабної економічної операції проти Ірану

Президент США Дональд Трамп оголосив про початок масштабної економічної кампанії проти Ірану, метою якої, за його словами, є ізоляція країни.

Про це Трамп заявив у дописі в соцмережі Truth Social.

«Ніхто не надав Ісламській Республіці Іран більшої можливості укласти угоду, ніж я. На жаль для них, вони не скористалися нею. Тому сьогодні я оголошую про найруйнівнішу економічну операцію, яку коли-небудь проводили проти будь-якої країни. Це буде економічна війна та ізоляція безпрецедентного масштабу», – написав американський президент.

Трамп також попередив, що країни, які дозволятимуть своїм фінансовим установам, компаніям, аеропортам або державним органам підтримувати Іран, зіткнуться з «колосальними економічними наслідками».

За його словами, мають бути припинені контрабанда іранської нафти, своп-лінії, грошові перекази, діяльність обмінних пунктів, використання суднових реєстрів та підставних компаній.

Президент США закликав американських союзників спільно ізолювати Іран і протидіяти іранській загрозі. Оголошені заходи він назвав «економічним днем "Д"».

Джерело: apostrophe.ua