На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі: серед них — троє дітей
У Чернівецькій області тривають пошуки чотирьох людей, які зникли під час відпочинку на річці Дністер. Серед зниклих — троє дітей, повідомляє ДСНС України.
Перший випадок стався 24 червня у селі Репужинці Чернівецького району. Під час купання на річці зникли 49-річний чоловік та двоє дітей 2018 року народження.
До пошукової операції залучили рятувальників, правоохоронців, медиків і місцевих мешканців. Поліція використовує безпілотники та службового собаку, а жителі допомагають обстежувати водойму на власних човнах.
Того ж дня надзвичайна подія сталася у селі Мошанець Дністровського району. Під час відпочинку біля річки зник хлопець 2010 року народження.
Для проведення пошуків задіяні місцеві екстрені служби. Крім того, зранку до операції долучиться група водолазно-рятувальних робіт ДСНС з Хмельницької області.
Наразі доля всіх чотирьох зниклих залишається невідомою. Пошуково-рятувальні роботи на Дністрі продовжуються.






