На Кінбурнській косі підняли прапор України, окупанти втікають, - ЗСУ
Сьогодні о 13:37
Український прапор підняли на На Кінбурнській косі. Окупанти втікають з займаних раніше позицій.
Про це повідомили у Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України.
Синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі показали на відео.
"Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони", - йдеться у повідомленні.
У Силах оборони Півдня також зазначили, що колись наші танки все ж таки дійдуть до Джанкоя.






