На Львівщині затримали 24-річного водія: він скоїв смертельну ДТП та зізнався у вбивстві матері — поліція
У місті Пустомити затримали 24-річного жителя Львова, який на автомобілі Audi Q5 вчинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду та заявив про вбивство власної матері.
Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.
Там зазначили, що за цими фактами вже відкрили кримінальні провадження за статтями про умисне вбивство та порушення правил безпеки дорожнього руху.
Подія сталася 24 червня близько 07:10 на вулиці Глинській, коли екіпаж патрульних виявив Audi Q5 без переднього номерного знаку.
Побачивши поліцейських, які увімкнули проблискові маячки для зупинки, водій почав втікати на великій швидкості у напрямку виїзду зі Львова, під час чого зіткнувся зі службовим авто, а згодом допустив лобове зіткнення з автомобілем Volkswagen.
Від удару Volkswagen відкинуло на подвір’я приватного будинку, де він перекинувся, а його водій від отриманих травм загинув на місці події.
Патрульні поліцейські затримали керманича Audi на місці аварії в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та скеровали на медичне освідування.
"Чоловік також повідомив, що вбив свою матір", — зазначили у поліції.
Інформація про смерть жінки підтвердилася, оскільки її виявили з ножовими пораненнями у квартирі за місцем мешкання.
Наразі на місці події працюють слідчо-оперативні групи, працівники Слідчого управління поліції Львівщини та інші профільні служби, які продовжують слідчі дії.








