Частина окупованого Криму знеструмлена після нічної атаки: у Керчі горить ТЕЦ
Сьогодні о 11:26
В окупованому Криму після нічної атаки зафіксували масштабні перебої з електропостачанням.
За даними місцевих служб, через технологічні порушення в електромережах без світла залишилися споживачі в Євпаторії, Саках, Красноперекопську та Джанкої, а також у Красноперекопському, Сакському, Джанкойському та Красногвардійському районах.
У «Крименерго» заявили, що на місцях тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Тим часом Telegram-канал «Кримський вітер» повідомив про пожежу на ТЕЦ у Керчі. За його даними, сталося влучання в резервуар.
Моніторингова група, посилаючись на супутникові знімки, зафіксувала димовий шлейф завдовжки близько 47 км.






