На Рівненщині потонув трирічний хлопчик, ще одну дитину шукають

На Рівненщині потонув трирічний хлопчик, ще одну дитину шукають

На пошуки 4-річного хлопчика залучили особовий склад поліції області та небайдужих місцевих жителів.

 
На Рівненщині у селі Колки у водоймі виявили тіло трирічного хлопчика, а ще одну дитину, чотирирічного хлопчика, наразі шукають.Про цю подію увечері в суботу, 5 квітня, повідомила Поліція Рівненської області через Telegram-канал.
 
За словами правоохоронців, 5 квітня близько 19:00 до них звернулася 35-річна жителька села, яка розповіла, що її трирічний та чотирирічний племінники вирушили кататися на велосипедах о 15:00 та не повернулись. Під час пошуків у водоймі знайшли тіло молодшого хлопчика. Пошукові роботи для встановлення місцезнаходження Дмитра, старшого з дітей, тривають.

До пошукової операції залучили значні сили: поліцейських, кінолога зі службовим собакою, рятувальників, прикордонників, мешканців села, родичів та небайдужих громадян. Для ефективності пошуків використовувалися також дрони.

 

 


Загрузка...