Українська ППО у січні знищила майже 9,8 тис. повітряних цілей
У січні сили протиповітряної оборони Сил оборони України знищили 9707 повітряних цілей російської армії.
Серед них десятки ракет різних типів, передають Повітряні сили Збройних сил України.
У Повітряних силах уточнили, що протягом січня 2026 року ППО збила 13 крилатих ракет Х-101, 9 ракет Х-22 та Х-32, 37 балістичних ракет Іскандер-М та KN-23, 10 крилатих ракет Калібр, 4 керовані авіаційні ракети Х-59 та Х-69, а також 6 крилатих ракет "Іскандер-К".
Крім цього, українська протиповітряна оборона знешкодила 2725 ударних безпілотників типу Shahed, 565 розвідувальних дронів та 18 тис. 185 БПЛА інших типів.
Авіація Повітряних сил упродовж місяця виконала 614 бойових вильотів. Близько 460 з них були спрямовані на винищувальне прикриття. Понад 90 вильотів здійснили для вогневого ураження та безпосередньої авіаційної підтримки підрозділів на землі.
Авіація Сил оборони України у січні знищила 392 повітряні цілі, серед яких 11 крилатих ракет та 381 безпілотник. Також були уражені командні пункти противника, об'єкти логістики та райони зосередження живої сили й техніки росіян.
Джерело: gazeta






