Одеса готує лікарні до можливих блекаутів: що планують встановити
Сьогодні о 18:34
Німецькі партнери відвідали одеські лікарні для оцінки їхньої енергонезалежності.
Делегація Німецького товариства міжнародного співробітництва відвідала одеські медзаклади. Візит відбувся в межах проєкту «Рішення для відновлюваної енергетики», який фінансує уряд Німеччини. Про це повідомляє міська влада Одеси.
Представники побували у чотирьох міських лікарнях, а також у пологовому будинку №5, який відновлюють після дронової атаки.
Під час візиту вони:
- ознайомилися з уже впровадженими енергоощадними рішеннями
- оцінили можливість встановлення додаткових сонячних електростанцій
- визначили потреби в обладнанні для МРТ та КТ в двох лікарнях
Джерело: 048






