Одеса готує лікарні до можливих блекаутів: що планують встановити

Одеса готує лікарні до можливих блекаутів: що планують встановити

Німецькі партнери відвідали одеські лікарні для оцінки їхньої енергонезалежності.

Делегація Німецького товариства міжнародного співробітництва відвідала одеські медзаклади. Візит відбувся в межах проєкту «Рішення для відновлюваної енергетики», який фінансує уряд Німеччини. Про це повідомляє міська влада Одеси.

Представники побували у чотирьох міських лікарнях, а також у пологовому будинку №5, який відновлюють після дронової атаки.

Під час візиту вони: 

  • ознайомилися з уже впровадженими енергоощадними рішеннями
  • оцінили можливість встановлення додаткових сонячних електростанцій
  • визначили потреби в обладнанні для МРТ та КТ в двох лікарнях
Джерело: 048