РФ хоче закріпитися ближче до Одеси через бурові установки в морі

РФ хоче закріпитися ближче до Одеси через бурові установки в морі

Російські війська намагаються використовувати об’єкти в морі, щоб закріпитися ближче до Одеського узбережжя. Йдеться, зокрема, про бурові установки, які можуть використовуватися для розвідки.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю Новини.LIVE розповів речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук.

РФ хоче закріпитися в Чорному морі

За словами Дмитра Плетенчука, російські сили намагаються періодично займати такі точки і встановлювати там обладнання. Це може використовуватися як для збору інформації, так і для впливу на безпекову ситуацію.

"Вони періодично намагаються закріпитися на таких об’єктах і встановити різноманітне обладнання. Це може бути як для ведення розвідки, так і для впливу, наприклад, на цивільну навігацію", — сказав речник.

Йдеться про об’єкти, які знаходяться відносно близько до української території. Саме тому їх використання створює додаткові ризики. Плетенчук наголошує, що українські сили реагують на такі спроби і намагаються не допустити закріплення противника.

"Ми такі небезпеки намагаємося одразу відрізати. Якщо ворог намагається закріпитися ближче до нас, ми реагуємо і не даємо йому цього зробити", — каже військовий.

Джерело: Новини.LIVE



Загрузка...