На Одещині рятувальники за добу визволили 12 автівок, серед яких — дві «швидкі»
Протягом минулої доби, 31 січня, підрозділи ДСНС неодноразово залучалися до надання допомоги водіям, які стали заручниками негоди. Рятувальники витягали транспорт із кюветів та буксирували автівки, з обледенілих ділянок доріг.
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС в Одеській області.
Одеський район: у селі Прилиманське визволили три вантажні автомобілі.
Березівський район: допомогу надали водіям двох легкових авто (на трасі Одеса-Київ та біля Березівки), а в селі Бузинове рятувальники витягли зі снігу автомобіль швидкої допомоги.
Білгород-Дністровський район: у селі Білолісся також визволили зі снігового полону карету швидкої допомоги, яка поспішала на виклик.
Подільський район: біля села Лабушне та Любашівка витягнули вантажівку та легковик, а ввечері поблизу села Осички допомогли водіям ще двох легкових авто.
Роздільнянський район: за межами села Єреміївка рятувальники відбуксирували на безпечну ділянку вантажівку.
Загалом за добу було надано допомогу водіям 12 транспортних засобів.
Джерело: odessa.online






