Ізмаїл – в жалобі

Ізмаїл – в жалобі
Ізмаїл – в жалобі: 16 квітня громада проводить в останню путь командира розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти солдата Віталія Павловича Тарицу, який залишився вірним військовій присязі та загинув при обороні Держави та стримуванні збройної агресії російської федерації.
Віталій Павлович народився в Молдові в багатодітній родині. Після навчання в школі почав працювати, обравши справою життя одну з самих мирних професій – будівельника. Переїхавши в Ізмаїл, став будувати особисте щастя – зустрів кохану, став батьком сина та доньки. Почуття родинного тепла після втрати батьків допомагали зберегти власна родина та старша сестра, яка вирішила бути поруч з братом та теж перебралась до Ізмаїла.
…Але все змінила повномасштабна воєнна агресія росії проти України.
Віталій Павлович пішов захищати все, що було йому найдорожчим: рідний дім, власну родину та мрії про щасливе майбутнє.
Під Херсоном, Харковом, Донецьком він, вірний військовій присязі, мужньо та самовіддано боронив Державу від російських агресорів.
Боронив до останнього подиху, віддавши за Перемогу українського народу найдорожче, що є у людини, - власне життя.
Вічна слава Українському Воїну, який закрив собою від ворога рідну Україну і кожного з нас!
Вічна памʼять Захиснику, що віддав своє життя за мирне майбутнє українського народу…
Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім'ї та близьким Захисника України.
Розділяємо біль вашої втрати….
Командира розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти солдата Віталія Павловича Тарицу буде поховано на Алеї Слави на Новому цвинтарі.
Прощання відбудеться об 11.00 на вул.Коцюбинського, 122.
Герої не вмирають!
Слава Україні!
Героям слава!


Загрузка...