Неподалік Індонезії спалахнув пором, на борту якого перебували 250 пасажирів. Понад 40 людей — зниклі безвісти
2 серпня біля острова Мадура спалахнув індонезійський пасажирський пором, на борту якого перебували щонайменше 250 людей.
Про це пише BBC.
За даними Національного агентства з пошуку та рятування (Basarnas), пасажирське судно KMP Mutiara Sentosa 2 загорілося біля острова Мадура, коли прямувало із Сурабаї (індонезійська провінція Східна Ява) до Макасара (індонезійська провінція Південне Сулавесі).
На оприлюднених у мережі відео видно, як пасажири стрибають із порома у воду, а також натовпи в рятувальних жилетах.
Пізніше Basarnas повідомила, що отримала підтвердження того, що пором «був майже повністю охоплений полум’ям», а «пасажири трималися на містку та носі судна, очікуючи на порятунок».
Станом на зараз підтверджено загибель 5 людей, ще 41 — вважають зниклою безвісти. Пошуково-рятувальна операція триває.
Джерело: hromadske






