Найлютіші морози позаду, але про весну говорити рано - синоптикині

Найлютіші морози позаду, але про весну говорити рано - синоптикині

В Україну найближчим часом прийде тимчасове потепління.

Сильні морози вже закінчуються, розповіла начальниця відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

"З 12 і до 15 лютого температурний фон близько нуля. Якщо вночі слабкий "мінус" може бути, то вдень - слабкий "плюс" до +1...3 градусів", - зауважила вона.

Найсильніші морози - позаду. Сьогодні була найхолодніша ніч. Водночас з 16 лютого можливе нове похолодання, тож розмови про весну вести зарано, підкреслила Голеня.

"Буде підвищення, до відлиги. І зниження 16-19 лютого. Можуть бути знову морози: від невеликих до помірних. Вночі -3...8, якщо прояснення - до -10...-12. І денна температура - також з "мінусами": в межах від 0 до -5", - сказала метеорологиня.

Попереду - рух температури вгору, поступове потепління, повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

"Діаграмка внизу для Києва - знайдіть збоку температуру повітря. Ще, звісно, будуть хвилі холоду, але ці старечі градуси, що вже безсило погрожують нам обшарпаним своїм костуром і що зараз ви бачите на своїх градусниках за вікном чи в автівці - як роса на сонці", - додала вона.

Возможно, это изображение текст "GFS - Meteogramm Lauf: Lauf:ooz ooZ 2026 10FEB Hoch ఎ Mittel 11FEB 12FEB 13FEB Lon: 31.0000 Lat: 50.0000 Hgt: 14FEB 15FEB 16FEB 17FEB 18FEB 19FEB Tief Bodendruck (hPa) ਸਬহਰਤ্ਸ ගගරහපගට Geschei Windfahnen Wind ဟ -Min, ပြ Taupunk 2메이태대 ទំ 60 (( 2m 20 15 (un 10 5 10FEB 2026 11FEB 12FEB 13FEB 14FEB heute 05:16 UTC Sonnenuntergang heute 15:03 UTC il... 15FEB 16FEB 17FEB 18FEB 19FEB www.wetterzentrole.de"

Джерело: gazeta.ua



Загрузка...