«Санкції за $250 тисяч»: у СБУ розкрили деталі схеми, народній депутатці оголосили підозру (відео)

«Санкції за $250 тисяч»: у СБУ розкрили деталі схеми, народній депутатці оголосили підозру (відео)

Служба безпеки, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала народна депутатка. За даними слідства, учасники цього угруповання запропонували представнику бізнесу за $250 тис. організувати накладення санкцій РНБО на компанію-конкурента.

Про це повідомляє посиланням на СБУ.

Як встановило розслідування, депутатка залучила до «схеми» свого помічника і декількох посередників, один з яких відповідав за отримання хабаря.

«За матеріалами справи, під час перемовин про суму та строки передачі неправомірної вигоди фігуранти погодилися розділити виплати на два транші. Для власної перестраховки та гарантованого стягнення всієї суми неправомірної вигоди представнику компанії вказали написати розписку про начебто запозичення коштів», - ідеться у повідомленні.

Співробітники СБУ та НАБУ задокументували факт отримання посередником першої частини хабаря на суму 125 тис. доларів США прямо в центрі Києва.

Після отримання траншу «клієнту» повідомили, що цю частину нібито передадуть посадовцям РНБО.

«Утім, ані членам РНБО, ані іншим посадовцям кошти так і не передали, оскільки фігуранти не змогли знайти особу, яка б погодилася вчинити незаконні дії», - зауважили в СБУ.

Під час обшуків за місцями роботи та проживання народної обраниці та її спільників виявлено докази злочинної діяльності.

На підставі доказової бази, зібраної співробітниками СБУ, НАБУ та САП, учасникам угруповання повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (підбурення до надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Вирішується питання про обрання фігурантам запобіжного заходу.

Як повідомляв Укрінформ, Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратурі і Служба безпеки України викрили злочинну групу, яку очолює народна депутатка України.

За даними ЗМІ, йдеться про народну депутатку Ганну Скороход. 

Народна депутатка Анна Скороход підтвердила обшуки в її оселі.

Джерело: www.ukrinform.ua



Загрузка...