Помер відомий російський пропагандист

Помер відомий російський пропагандист

У Криму помер Леонід Грач — колишній народний депутат України, який після 2014 року перейшов на бік окупантів

На тимчасово окупованому півострові помер колишній український політик і багаторічний комуністичний діяч Леонід Грач. Про його смерть повідомили російські ЗМІ з посиланням на так звану "владу Криму", передає проєкт "Крим. Реалії".

Леонід Грач був однією з найвідоміших політичних фігур Криму часів незалежної України. З 1998 по 2002 рік він очолював Верховну Раду Автономної Республіки Крим, а впродовж 2002–2012 років був народним депутатом України. Політик належав до старої радянської школи — був переконаним комуністом, очолював Раду Комуністичної партії робітників і селян та заснував Комуністичну марксистсько-ленінську партію України.

Після російської окупації півострова у 2014 році Грач публічно підтримав псевдореферендум і став активним учасником проросійського політичного життя. Він очолив кримське відділення партії "Комуністи Росії", фактично відмовившись від українського громадянства й відкрито співпрацюючи з окупаційною адміністрацією.

Новина про смерть Грача викликала гостру реакцію в українському суспільстві. Голова Меджлісу кримськотатарського народу та колишній народний депутат України Рефат Чубаров жорстко прокоментував звістку, заявивши:

"Ну що ж, Леонід Грач вирушив до свого друга Йосипа Кобзона. Обмежуся лише словами, які у нас говорять, коли померлий не гідний доброго слова: Ateşi bol olsun (нехай горить у пеклі)".

Політична кар’єра Леоніда Грача стала прикладом того, як частина колишніх українських чиновників свідомо обрала шлях зради, підтримавши окупацію Криму. Його смерть у російському Криму символічно підсумувала перехід від державного діяча України до прихильника режиму, який знищив її територіальну цілісність.

Джерело: Коментарі



Загрузка...