Варення з гарбуза: Євген Клопотенко розповів, як приготувати смаколик з ароматом осені
Український кулінар і ресторатор Євген Клопотенко, який нещодавно ділився рецептом виноградного джему, розповів, як приготувати варення з гарбуза. Він пояснив, що із запропонованих пропорцій можна отримати два літри смакоти.
На своєму сайті Євген Клопотенко пояснив, що цей смак зігріватиме вас узимку.
"Зробіть це варення з гарбуза з лимоном і апельсином. Сонячний гарбуз у поєднанні із цитрусовими дає кислинку, яка освіжає, і неймовірний аромат, який одразу нагадує про домашній затишок. Таке варення чудово смакує і з тостами на сніданок, і як начинка до млинців чи пирогів", – зазначив Клопотенко.
Інгредієнти:
- 1,5 кг гарбуза;
- два лимони;
- два апельсини;
- 1 кг цукру.
Приготування
Гарбуз потрібно почистити та порізати кубиками, потрібно 1,5 кілограма. Наступний крок - натерти цедру з лимонів та апельсинів. Цитрусові потрібно звільнити від білих шкірочок та порізати невеликими кубиками. Також треба позбутися кісточок.
У глибоку каструлю треба викласти гарбуз і цитрусові разом із цедрою, додавши 1 кг цукру. Варити на невеличкому вогні протягом 30 хвилин, а коли все закипить, варто регулярно помішувати масу. Насамкінець зварені інгредієнти треба перебити блендером до однорідності та викласти варення у стерилізовані банки, закрити їх стерилізованими кришками.