Путін висловив "надію" на мир в Україні

Путін висловив "надію" на мир в Україні

Голова Кремля вчергове розводився про "спровокований Заходом" напад на Україну і про необхідність усунути "першопричини кризи".

Російський диктатор Володимир Путін на засіданні Ради глав держав-членів Шанхайської організації співробітництва (ШОС) вчергове повторив свою брехню про те, що напад Росії на Україну нібито "був спровокований Заходом". Про це свідчить виступ хазяїна Кремля на цьому заході.

"Криза в Україні (так Путін називає війну РФ проти України – ред.) виникла не в результаті нападу Росії, а в результаті державного перевороту в Україні, який був підтриманий і спровокований Заходом. А потім спробами за допомогою збройних сил придушити опір тих регіонів України і тих людей, які цей переворот не прийняли, не підтримали.

І друга причина кризи полягає в постійних спробах Заходу втягнути Україну в НАТО, що, як ми багаторазово підкреслювали і говорили, причому протягом багатьох років, становило пряму загрозу безпеці Росіїю", - стверджує голова правлячого режиму РФ.

За його словами, він "цінує зусилля і пропозиції Китаю, Індії та інших стратегічних партнерів, покликаних сприяти врегулюванню".

"Зазначу, що порозуміння, досягнуті на недавній російсько-американській зустрічі на Алясці, надіюсь, також йдуть у цьому напрямку, відкриваючи шлях до миру в Україні", - запевнив він

Російський диктатор традиційно додав, що для припинення російської агресії проти України "має бути усунуто першопричини кризи в Україні і відновлено баланс у сфері безпеки".



Загрузка...