У Сіетлі пограбували ювелірний магазин на мільйони (відео)
Cегодня в 11:43
Один з грабіжників погрожував працівникам спреєм від ведмедів та електрошокером, але ніхто не постраждав.
У американському Сіетлі зухвало пограбували ювелірний магазин. Зловмисники забрали з собою дорогоцінності на 2 млн доларів, повідомляє Associated Press в суботу, 16 серпня.
Пограбування сталося напередодні у західній частині міста. У магазин увірвалися четверо грабіжників в масках і приблизно за 90 секунд обчистили шість вітрин, де були дорогі годинники, золоті прикраси та інші цінні речі.
Відомо, що в одній з вітрин були годинники Rolex загальною вартістю близько 750 тисяч доларів, а в іншій – смарагдове кольє за 125 тисяч доларів.
Один з грабіжників погрожував працівникам спреєм від ведмедів та електрошокером, але ніхто не постраждав.
Поліція оперативно прибула на місце події, проте зловмисники втекли на автомобілі і наразі розшукуються.
Загрузка...