У Колумбії скоїли замах на сенатора і потенційного кандидата в президенти
Про це повідомляє CNN, передає Укрінформ.
Як зазначається, 39-річний політик від правоцентристської партії Centro Democrático — найбільшої опозиційної партії у країні — висловив намір балотуватися на виборах наступного року.
За повідомленням генеральної прокуратури країни, в Урібе двічі вистрілили в суботу вдень у столичному районі Фонтібон, коли він виступав на передвиборчому заході. Після цього поліція затримала 15-річного підлітка, який мав при собі пістолет Glock.
Замах засудив уряд Колумбії та колишні президенти країни й світові лідери.
Урібе походить з відомої колумбійської політичної родини. Він є онуком Хуліо Сесара Турбая Аяли, який керував країною з 1978 по 1982 роки та помер у 2005 році.
Матір політика, журналістку Діану Турбай, викрали наркоторговці з картелю під керівництвом Пабло Ескобара та вбили під час рятувальної операції в 1991 році.