Поліцейські шість разів займалися сексом із повіями, щоб викрити бордель у Києві
Троє жінок отримали чотири роки позбавлення волі за організацію борделю в Києві. Підозрювані свою провину заперечують, заявляючи, що поліцейські вдалися до "помсти" через відмову працювати на них. Відповідне рішення оголосив Дніпровський районний суд міста Києва.
У межах слідчих дій з вересня 2022 по січень 2023 року поліція провела шість експериментів, які включали оплату за секс-послуги з боку правоохоронців. Поліцейські декілька разів оплачували сексуальні послуги жінок, зокрема один з представників поліції займався тричі сексом з повіями у вересні та жовтні, за що заплатив 4500 гривень.
У листопаді інший правоохоронець скористався послугами повій у межах слідчого експерименту та заплатив 1600 гривень. Крім того, ще два представника поліції заплатили за секс з повіями у січні 2023 року 2000 та 5000 гривень.
Поліцейські наголошували, що ці дії були частиною спеціальної операції, метою якої було зібрати докази діяльності борделю та притягнення підозрюваних до відповідальності. Загалом, поліцейські витратили на повій 13100 гривень.
За даними суду, підозрюваними виявились громадянка Грузії та дві українки, які відповідали за управління борделем, підбір дівчат і пошук клієнтів. Крім того, жінки займались адмініструванням борделю та поділом прибутку з повіями. Жінки отримали обвинувачення за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України — сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією.
Під час судового процесу жінки заперечували провину у сутенерстві та вказали, що займалися виключно проституцією. Крім того, жінки вважають, що правоохоронці "помстились" через відмову повій працювати на них.
"Зазначила, що дане обвинувачення вважає безпідставним та "помстою", оскільки вона відмовилась від пропозиції працівників поліції "платити їм" та влаштувати порностудію в приміщеннях, які їй належать", — йдеться у свідченні однієї із обвинувачених.
Суд визнав усіх трьох жінок винними та засудив до чотирьох років ув’язнення. Однак жінки можуть оскаржити вирок в апеляційному суді.