Працівників ПП Краківець підозрюють у допомозі ухилянтам
Впродовж травня-червня 2024 року через пункт Краківець за кордон незаконно потрапили 27 громадян призовного віку.
Заступнику начальника одного з відділень пункту пропуску Краківець та інспектору повідомили про підозру. Ймовірно, вони допомогли незаконно виїхати за кордон 27 чоловікам призовного віку. Про це інформує пресслужба ДБР у понеділок, 7 жовтня.
Через соцмережі спільники шукали охочих виїхати з України та виготовляли для них фальшиві посвідчення про встановлення III групи інвалідності. Далі чоловіки перетинали кордон через пункт пропуску, на якому їх зустрічав посадовець.
Він направляв ухилянтів поза чергою в одну із вільних смуг руху, забирав паспорти та посвідчення про інвалідність та передавав їх інспектору. Посадовець запевняв, що ці особи перебувають "на контролі" у керівництва і потрібно зробити все, аби вони якнайшвидше перетнули кордон.
Своєю чергою, інспектор не проводив належної перевірки документів, вносив відомості про них до бази даних і "клієнти" виїжджали до Польщі.
Лише впродовж травня-червня 2024 року за кордон незаконно потрапили 27 громадян призовного віку.
Заступнику начальника одного з відділень пункту пропуску повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
Тоді як інспектору пункту пропуску повідомлено про підозру у несанкціонованій зміні інформації. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.
Джерело: korrespondent