«Повернувся з пекла полону: нацгвардієць “Ізмаїл” знову став у стрій» (відео)
18 квітня в 15:38
Військовослужбовець Національної гвардії України з позивним «Ізмаїл» — уродженець Ізмаїла Одеської області. Чоловік провів у російському полоні майже три роки. Туди він потрапив у квітні 2022 року під час оборони Маріуполя. За цей час він змінив чотири місця ув'язнення, втратив 30 кілограмів ваги та зазнав систематичних знущань. Після повернення додому захисник вирішив продовжити службу.






