Серія практичних занять(фото)
Cегодня в 10:21
Напередодні Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначається сьогодні, команда СОУП Ізмаїл спільно з офіцерами Служби освітньої безпеки Поліція Одеської області провела серію практичних занять, спрямованих на підвищення рівня безпеки дітей та запобігання їх експлуатації. Захід відбувся на базі Ізмаїльський ліцей "Політехнічний" з гімназією .
Під час зустрічей наші фахівці разом із правоохоронцями розповідали дітям про явище торгівлі людьми, її основні форми та ризики, а також навчали принципів особистої безпеки. У завершальній частині учні працювали в групах — створювали власні поради щодо запобігання торгівлі людьми, які передавали наступним командам для доповнення та вдосконалення.
Такі заходи — це внесок команди СОУП Ізмаїл у розвиток правової обізнаності та формування культури безпеки серед дітей і молоді. Ми переконані: жодна дитина не повинна ставати жертвою злочину чи порушення її прав.
Джерело: СОУП Ізмаїл/Caritas Odesa UGCC




Загрузка...