Браконьєр з Ізмаїльського району сплатить понад пів мільйона гривень збитків: суд виніс вирок

Браконьєр з Ізмаїльського району сплатить понад пів мільйона гривень збитків: суд виніс вирок

Суд визнав винним 59-річного жителя Саф’янівської громади Ізмаїльського району в незаконному рибному промислі на озері Катлабуг.

Про це йдеться у повідомленні ГУНП в Одеській області.

Завдяки зібраним поліцейськими доказам, чоловік отримав покарання у вигляді одного року пробаційного нагляду та зобов’язаний відшкодувати понад 506 тисяч гривень збитків, завданих державі.

Нагадаємо, правопорушника було викрито наприкінці лютого поточного року водною поліцією Ізмаїльського районного відділу спільно з рибоохоронним патрулем. Чоловік здійснював незаконний вилов риби сітками поблизу села Вишневе без жодних дозвільних документів.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили:

  • 8 ліскових сіток загальною довжиною 600 метрів;

  • 209 одиниць риби (карасі, лящі, сазани, товстолобики, щуки);

  • рибальський костюм та інші знаряддя лову.

Згідно з інженерно-екологічною експертизою, збитки державі склали 506 719 гривень.

У суді браконьєр повністю визнав провину та щиро розкаявся. Врахувавши ці обставини, суд призначив йому рік пробаційного нагляду, під час якого він зобов’язаний періодично з’являтися в орган пробації, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи та узгоджувати будь-які виїзди за кордон.

Також суд ухвалив конфіскувати знаряддя лову та незаконно добуту рибу в дохід держави.

Справу розслідували під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Джерело: izmail.rayon.in.ua



Загрузка...