Питання доступу до питної води у Вилківській громаді – під контролем райадміністрації

Питання доступу до питної води у Вилківській громаді – під контролем райадміністрації

Вчора, 23 квітня, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Родіон Абашев разом зі своїми заступницями Іриною Холостенко і Мариною Деной здійснив робочий візит до Вилківської територіальної громади. В ході візиту була обговорена низка актуальних питань, та найбільшу увагу отримала найболючіша для мешканців міста проблема постачання питної води, яку вони отримують лише декілька годин на добу.

Про це повідомляє посилання на Ізмаїльську районну державну адміністрацію.

Зазначається, що представники районного керівництва під час візиту розглянули виготовлений в цьому році проєкт реконструкції існуючих водопровідних очисних споруд в м. Вилкове, які внаслідок тривалої експлуатації, навіть при постійних поточних ремонтах, стали непридатними і не можуть забезпечити доброякісне очищення питної води.

В проєкті також розглянута заміна існуючої застарілої системи знезаражування води на сучасну та розвідних мереж, які унеможливлюють нормальне функціонування системи водопостачання.

“Розробка такого масштабного проєкту стала можливою завдяки підтримці та фінансуванню Одеською обласною адміністрацією та Одеською обласною радою. Зараз разом працюємо над залученням фінансування для початку реалізації проєкту“, – зазначено в дописі райради.

Також був обговорений запуск тендерної процедури проєкту “Нове будівництво споруди цивільного захисту подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ на території Опорного закладу освіти “Вилківський заклад загальної середньої освіти № 1”. Робота в даному напрямку активно триває. Важливість проєкту полягає у створенні внаслідок його реалізації захищеного освітнього простору, який водночас може стати укриттям у разі небезпеки для здобувачів освіти Вилківської територіальної громади.

Крім того, керівництво Ізмаїльської РДА у супроводі Вилківського міського голови Матвія Іванова відвідало пляжно-рекреаційну зону с. Приморське, де в ході зустрічі з військовими і рятувальниками були обговорені заходи з безпеки, які мають бути вжиті задля забезпечення можливості жителям і гостям Ізмаїльського району відпочити та оздоровитись протягом туристично-курортного сезону.

Питання доступу до питної води у Вилківській громаді - під контролем райадміністрації

Питання доступу до питної води у Вилківській громаді - під контролем райадміністрації

Питання доступу до питної води у Вилківській громаді - під контролем райадміністрації

Джерело: bessarabiainform.com



Загрузка...