Ізмаїльські психологи провели тренінг з стресостійкості
24 октября в 14:46
Військова агресія з боку рф – це низка випробувань для багатьох сімей, це біль, з яким стикається майже кожна українська родина.
Тренінг, який був проведений на базі СОУП Ізмаїл/Caritas Odesa UGCC, був направлений на подолання наслідків стресу, викликаних російською військовою агресією. Дружини, діти та матері військовослужбовців зібралися для того, щоб навчитися здатності витримувати стресове напруження, адаптуватися в умовах потужних стресових факторів, а також допомогти своїм рідним ефективно виконувати свої функції під дією стресу.
Особливо важливим фактором стресостійкості є спроможність вірно адаптуватись та реагувати на стрес з повним збереженням фізичного та ментального здоров’я.
Присутні поділилися своїми життєвими історіями, тим самим вивільнили свої емоції. Важливим чинником роботи над стресостійкістю є уникнення конфліктних ситуацій, адаптація до змін та соціальна підтримка. Тому, такі колективні зустрічі в рамках пункту психологічних практик є вкрай важливими та ефективними.
«Для того, щоб підтримати своїх близьких та стати для них надійним тилом та опорою, рідні мають дбати про своє психічне здоров’я. Кожна людина потребує міцної опори. Тим більше, військовослужбовці, які несуть службу на прифронтових територіях. Відверта розмова з близькими допомагає виразити накопичені думки та емоції, уникнути відчуття самотності у стресових станах. Тому, для військовослужбовців важливо бути зрозумілим і почутим»,- наголосила начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3058 Південного ОТО Національної гвардії України лейтенант Тетяна Єнакієва.
Загрузка...