У Одесі відбувся музичний фестиваль Південний Шевченко-Рок-Фест «КОБЗАР»(фото)
Сьогодні о 20:41
В Одесі вперше від початку повномасштабного вторгнення провели Південний Шевченко-Рок-Фест «КОБЗАР».
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА, передає Укрінформ.
Масштабний фестиваль української музики організував Херсонський обласний Палац молоді та студентів за підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА.
Упродовж дня у місцевому парку імені Тараса Шевченка виступали молоді виконавці, відомі гурти та військові оркестри, а яскравим фінальним акордом фестивалю став виступ легендарного рок-гурту «Тінь Сонця».
«Херсонщина була гідно представлена на фестивальній сцені. Дякуємо усім виконавцям та гуртам, які долучилися до цього заходу!», - зазначили в ОВА.
Джерело: Укрінформ









