До України з ворожого полону повернулися четверо захисників з Одещини

До України з ворожого полону повернулися четверо захисників з Одещини

Ще 160 захисників повернулися з російського полону, де більшість з них перебували з 2022 року. Серед звільнених – четверо наших земляків: уродженець Одеси, а також мешканці Подільського, Роздільнянського та Болградського районів. Наймолодшому Захиснику – 28 років. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив началник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».

Військовослужбовці боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

«Попереду – найважливіше: зустріч із рідними, відновлення, реабілітація та новий етап життя.

Щиро радіємо за родини, які дочекалися своїх мужніх синів.

Дякуємо команді Президента України Володимира Зеленського, а також усім, хто щодня працює над поверненням наших людей.

Чекаємо вдома всіх наших Захисників та Захисниць!» – написав Олег Кіпер.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Джерело: «Південь сьогодні»