У Миколаївській області загинув захисник з Вилкового Віталій Овсяніков
Вилківська громада понесла чергову непоправну втрату… У боротьбі за свободу та незалежність України загинув житель міста Вилкове, старший сержант Віталій Андрійович Овсяніков. Трагічну новину повідомила пресслужба Ізмаїльської РДА, передає видання «Південь сьогодні».
Віталій проходив військову службу у складі Збройних Сил України та мужньо виконував свій військовий обов’язок, захищаючи рідну землю від російського агресора. 12 червня 2026 року поблизу селища Казанка Миколаївської області він загинув від отриманих поранень, несумісних із життям.
«Ізмаїльська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття матері, рідним, близьким, друзям і побратимам загиблого. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі разом з вами.
Світла пам’ять та вічна слава Герою!» – зазначається у дописі.
Герою Слава!






