Рух "під прицілом": водіїв Одещини попередили про контроль швидкості
Патрульна поліція продовжує вимірювати швидкість руху на автошляхах регіону приладом TruCam. Водіїв закликають зважати не лише на дозволені ліміти, а й на погодні умови, стан доріг та тимчасові дорожні знаки.
Як зазначають у пресслужбі Патрульної поліції Одеської області наголошують, що навіть дозволена швидкість не завжди є безпечною. Водіям радять обирати швидкість з урахуванням погодних умов, стану проїзної частини та інтенсивності руху.
Водіям нагадали про встановлені швидкісні обмеження:
- у межах населених пунктів — до 50 км/год;
- поза населеними пунктами — до 90 км/год;
- на дорогах із розділювальною смугою — до 110 км/год;
- на автомагістралях — до 130 км/год.
"Пам'ятайте, що навіть дозволена максимальна швидкість не завжди є безпечною в конкретних дорожніх умовах", - додають у повідомленні.
Особливу увагу просять звертати на тимчасові попереджувальні дорожні знаки, які можуть обмежувати швидкість руху на окремих ділянках. Водіїв закликають бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.








