У пункті пропуску на Одещині іноземець намагався надати прикордоннику хабар, аби той впустив в Україну його товариша

У пункті пропуску на Одещині іноземець намагався надати прикордоннику хабар, аби той впустив в Україну його товариша

У пункті пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» громадянин Узбекистану намагався надати хабар прикордоннику за безперешкодний пропуск свого співвітчизника на територію України. Про це пише Південне регіональне управління Держприкордонслужби України, передає видання «Південь сьогодні».

Іноземець, маючи посвідку на постійне проживання в Україні, виступив «посередником» для свого знайомого, який перетинав кордон уперше. Через відсутність в останнього дозвільних документів на працевлаштування, чоловік намагався «вирішити питання» незаконним шляхом, надавши прикордоннику 400 доларів США. Останній категорично відмовився від неправомірної вигоди та зафіксував правопорушення.

За ознаками злочину, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», направлено повідомлення до Нацполіції.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Джерело: «Південь сьогодні»



Загрузка...