Смертельна пожежа в Арцизі: жертва вогню мала психічні розлади
Cегодня в 16:10
У ніч на 23 червня в Арцизі сталася пожежа у квартирі двоповерхового багатоквартирного будинку. На жаль, рятувальники виявили в середині мертвою жінку 1973 року народження, особа та обставини життя якої упродовж тривалого часу викликали чимало обговорень серед місцевих мешканців. Чому рано чи пізно трагедії варто було очікувати, “Бессарабії INFORM” розповіли очевидці.
Вогонь охопив тіло власниці та домашнє майно, однак рятувальникам вдалося оперативно ліквідувати загоряння, тому, на щастя, ні люди, ні інші оселі не постраждали.
За словами місцевих жителів, загибла була добре відомою великій кількості мешканців міста, особливо центральної його частини. Жінка тривалий час страждала на психічне захворювання, часто поводилася з агресією стосовно автотранспорту, ночами гуляла вулицями, спала на лавках. У соцмережах містяни неодноразово повідомляли про її дивну й небезпечну поведінку – зокрема, були випадки, коли вона намагалася чіплятися до дітей.
Попри очевидні проблеми зі здоров’ям, жінка проживала сама, що, на думку людей, і могло стати причиною цієї трагедії. Наразі розглядається зокрема й версія про самопідпал. Що сталося насправді, покажуть результати слідства.
Загрузка...