В Болграді розпочав роботу гурток з вивчення англійської мови для малюків

В Болграді розпочав роботу гурток з вивчення англійської мови для малюків

Якщо почати активно займатися з дитиною в перші роки її життя, можна закласти міцний фундамент для успішного майбутнього. В цьому впевнена вчителька англійської мови з Болграда Анастасія Вирлан-Карабецька, яка нещодавно почала працювати у Болградському Центрі дитячої та юнацької творчості в рідному місті та відкрили гурток з вивчення англійської мови «Early English» для дітей віком від 9 місяців. 

Інтернет-видання “Махала” поспілкувалося з вчителькою та дізналося про її професійний шлях, а також про особливості вивчення англійської мови дітлахами.

“Я закохалася в англійську мову ще у школі”

Анастасія народилася та виросла у місті Болград. У 2013 році дівчина закінчила 11 клас опорного закладу освіти “Болградський ліцей”. Для здобуття вищої освіти Анастасія обрала Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського та успішно здобула диплом вчителя математики та англійської мови.

“Я англійську полюбила ще у школі, за що дуже вдячна своїй вчительці. На жаль, як у мої часи навчання, так і зараз, дітей не дуже цікавить вивчення іноземної мови. Важко зацікавити, складно запам’ятовувати нові слова та правила. На все це є свої причини, адже ми не звикли починати розвивати дітей із самого раннього віку”, – розповідає Анастасія.

Після закінчення університету Анастасія почала давати уроки англійської мови. Згодом, через сімейні обставини, вона переїхала до столиці та влаштувалася на роботу у приватну школу англійської мови “Helen Doron English”. Але потім життя повернуло жінку у рідне місто.

Англійська для дітей у Болграді

Повернувшись із сином до рідного міста, Анастасія зрозуміла, що у Болграді немає курсів для розвитку маленьких дітей.

“У державних програмах взагалі немає раннього розвитку. Діти до трьох років нічого не роблять, а ось із трьох років йдуть до садочка, і починається розвиток, хоча це неправильно. Є книжки автора Масару Ібука «Після трьох уже пізно» і «До трьох — саме час», які чітко показують, що розвитком дитини потрібно займатися до трьох років. 76 порад щодо раннього виховання, які я рекомендую прочитати.

Важливий факт — до трьох років клітини мозку дитини формують 70% нейронних зв’язків, а до семи років — ще 20%. Якщо почати займатися розвитком у 6-7 років, то це означає втратити найпродуктивніший час і не використати весь вроджений потенціал малюка. Коли дитина вивчає мову до трьох років, у неї формуються нейронні зв’язки або асоціації. Наприклад, якщо вона бачить собаку, дорослий говорить, що це собака, і дитина запам’ятовує асоціацію (картинка + слово). Таким чином, діти, з якими в дитинстві розмовляли не тільки українською або російською, а й ще мовою національних меншин, яких у Бессарабії багато, можуть одночасно вивчати дві або три мови.

Так само з англійською мовою. Дитині треба проговорювати те, що вона бачить, щоб сформувати асоціації та нейронні зв’язки”, – каже Анастасія.

Саме тому жінка вирішила заповнити цю нішу у рідному місті та з початку нового навчального року відкрила на базі Болградського центру дитячої та юнацької творчості групу «Early English» для вивчення англійської мови дітьми віком з дев’яти місяців.

“Плануємо відкрити різновікові групи. Звертатися можна до ЦДЮТ. Гарантую, що буде цікаво та корисно. Заняття будуть здебільшого розмовними, щоб подолати мовний бар’єр”, – підкреслює Анастасія.



Загрузка...