Землетруси у Венесуелі: врятовано дитину після шести днів під завалами
Сьогодні о 08:27
Хлопчик провів шість днів затиснутим під уламками будівлі Los Corales Garden 1 у штаті Ла-Гуайра.
У Венесуелі рятувальники врятували хлопчика, який провів під завалами шість днів після землетрусів. Про це повідомляє Reuters.
Виконувачка обов'язків президента країни Дельсі Родрігес зазначила, що хлопчика на ім'я Клібер Моран дістали з-під завалів будівлі Los Corales Garden 1 у штаті Ла-Гуайра рятувальники з Йорданії після того, як він провів шість днів затиснутим під уламками.
Після порятунку дитину доправили до медичного закладу в Каракасі, де він отримує медичну допомогу.
За словами Родрігес, дитині три роки, однак голова Національної асамблеї Хорхе Родрігес повідомив, що хлопчику два роки.
Нагадаємо, ввечері 24 червня та вранці 25 червня у Венесуелі сталися землетруси магнітудою 7,2, 7,5 та 4,5. Підземні поштовхи призвели до руйнівних наслідків, зруйновано багато будівель. Кількість жертв сягнула 1943 людей, ще десятки тисяч людей зникли безвісти.






