"Цієї країни більше не існуватиме": кому Трамп погрожує повним знищенням
Трамп пригрозив Ірану повним знищенням через можливий зрив перемир'я
Президент США Дональд Трамп виступив з жорсткою заявою на адресу Ірану, попередивши, що у разі нового порушення режиму припинення вогню Сполучені Штати можуть вдатися до масштабної військової операції. За його словами, такий сценарій може поставити під загрозу існування Ісламської Республіки.
Дональд Трамп у своїй соціальній мережі Truth Social підтвердив удари США по Ірану.
"Літаки США завдали ударів по місцях зберігання іранських ракет і безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних об’єктах через те, що вони знову порушили угоду про припинення вогню!", – йдеться в заяві Трампа.
Після цього, американський лідер вказав, що "можливо, вони ніколи не навчаться" дотримуватися взятих на себе зобов'язань та пригрозив Ірану знищенням з боку США.
"Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими й будемо змушені військовим шляхом завершити справу, яку дуже успішно розпочали. Якщо це станеться, Ісламської Республіки Іран більше не існуватиме", — заявив президент США.
Нове загострення між Вашингтоном і Тегераном сталося після серії взаємних ударів. За інформацією американської сторони, конфлікт розпочався з атаки Ірану на цивільне судно в Ормузькій протоці. У відповідь США завдали ударів по військових цілях поблизу стратегічно важливої морської артерії, назвавши свої дії актом відплати.
Джерело: Коментарі






