Смертельна ДТП на Житомирщині: в авто були діти
Аварія сталась 30 січня близько 23:50 на вулиці Житомирській у райцентрі. Загинули двоє людей
Про це повідомляє поліція Житомирської області, передає RegioNews.
Попередньо, 32-річна водійка Mazda CX-9 виїхала на зустрічну смугу руху. Там сталось зіткнення з авто Nissan Leaf, за кермом якого був 60-річний чоловік. На жаль, внаслідок аварії загинули водій Nissan Leaf і його 60-річна пасажирка, місцева жителька.
Травми отримали травми отримали 32-річна водійка Mazda CX-9 і троє її пасажирів - 11-річний і 18-річний місцеві жителі та 34-річний житомирянин. Їх госпіталізували медики.
"Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області встановлюють усі причини та обставини події в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб) КК України", - повідомляє поліція.
Джерело: RegioNews






