Удар по Дніпру: кількість постраждалих зросла до 45 людей

Удар по Дніпру: кількість постраждалих зросла до 45 людей

Сьогодні Дніпро в жалобі за тими, чиї життя обірвав ракетний удар напередодні. Атакувавши місто, росіяни вбили чотрирьох мешканців

Число постраждалих від удару російської балістики по Дніпру у понеділок, 1 грудня, зросла до 45, четверо людей загинули. Про це повідомив виконувач обов’язків голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Владислав Гайваненко.

"Сьогодні Дніпро в жалобі за тими, чиї життя обірвав ракетний удар напередодні. Атакувавши місто, росіяни вбили 4 мешканців", - зазначив він.

За останніми даними, по допомогу до лікарів звернулися ще двоє постраждалих. Загалом їх 45.

Гайваненко додав, що у Личківській громаді Самарівського району внаслідок атаки безпілотників увечері 1 грудня і вночі 2 грудня виникли пожежі, пошкоджена інфраструктура.

У Межівській громаді Синельниківського району внаслідок скидання КАБів постраждали 79-річна жінка і чоловік віком 77 років.

Також росіяни завдавали ударів по Нікопольській та Покровській громадах.

Нагадаємо, вранці 1 грудня російські війська завдали ракетного удару по Дніпру.



Загрузка...