Фіцо зустрінеться із Зеленським в Ужгороді
У пʼятницю в Ужгороді премʼєр-міністр Словаччини Роберт Фіцо проведе переговори з президентом Володимиром Зеленським.
Про зустріч лідерів двох країн повідомила у четвер пресслужба словацького уряду.
За інформацією уряду Словаччини, головна увага під час перемовин буде приділена темі енергетичної інфраструктури. Після цього Зеленський і Фіцо візьмуть участь у спільній пресконференції.
Крім того, в Ужгороді словацький премʼєр зустрінеться з головою уряду України Юлією Свириденко.
Разом із Робертом Фіцо до України прибудуть віцепремʼєрка та міністерка економіки Деніса Сакова і міністр закордонних справ та європейських питань Юрай Бланар.
З моменту повернення Фіцо на посаду у 2023 році він і Зеленський ще не проводили двосторонніх зустрічей.
Водночас відносини між лідерами ускладнилися через візит Фіцо до Москви та його контакти з російським диктатором Володимиром Путіним.